• (041) 33 83 00 00

امروزه در عرصه رقابت اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری صحیح و دقیق مهم ترین وسیله تصمیم گیری برای واحدهای تجاری است  و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین مدیریت امکان پذیر نیست.

موسسه حسابداری و خدمات مالی حساب برتر آتیه نگر آذر  در اداره ی ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری استان آذربایجان شرقی در سال 1388 با شماره 1027 به ثبت رسیده  و با سال ها تجربه و پژوهش مدیران مالی و حسابداران خود  به عنوان یکی از برترین های استان مطرح می باشد. این موسسه از زمان شروع فعالیت تا کنون با اتکا به دانش و سال ها تجربه کاری مدیران و کادر حرفه ای خود به طیف گسترده ای از مشتریان که در بخشهای مختلف اقتصادی کشور از جمله خدمات مهندسی، پیمانکاری ، تولیدی و صنعتی ، آژانس های هواپیمایی و گردشگری ، بازرگانی ، خدماتی و ... مشغول به فعالیت هستند، خدمت رسانی کرده است.  

Top
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید