• (041) 33 83 00 00

 

   موسسه حساب برتر نمایندگی رسمی فروش و آموزش نرم افزار سپیدار در استان آذربایجان شرقی  

استفاده از نرم افزار مالی مناسب و کارا در بهبود وضعیت شرکت ها و سازمان ها نقش موثری داشته و مدیریت را در شناخت کافی و به موقع از وضعیت مالی شرکت یا سازمان یاری  می رساند. هم اكنون، اين موسسه  با بهره‌گيري از چندين سال تجربه‌ي پياده سازي سيستم‌هاي اطلاعات مديريت، خدمات گوناگون و كارآمدي را به مشتريان خود ارايه مي‌دهد.يكي از مهم‌ترين خدمات اين موسسه ،  نيازسنجي مشتريان و ارايه‌ي راهكار براي تامين نيازهاي متنوع آنان است. در حقيقت، كارشناسان اين مجموعه، نه فقط نرم‌افزارهاي مالی مناسب را ارايه مي كنند، بلكه به مشتريان راهكار عملي پيشنهاد مي‌كنند. سپیدار سیستم عضو گروه شرکت های همکاران سیستم است که در سال 1387 با هدف ورود و ارائه خدمات نرم افزاری به بخش شرکت ‌ها و کسب وکارهای کوچک شروع به کار نمود. تولید و تحلیل این محصولات توسط تیمی مجرب از مدیران، تحلیل گران و برنامه نویسان شرکت همکاران سیستم بوده است که بیش از دو دهه در صنعت نرم‌افزار کشور حضوری موثر داشته‌اند. مخاطبین سپیدار، کسب و کارهای کوچک و متوسط هستند که فرآیندهای پیچیده ندارند. از این رو بسته‌های نرم افزاری آن  راه حل آسان و قابل اطمینانی در زمینه مکانیزه کردن فعالیت‌های بازرگانی، خدماتی، مالی ،اداری و فروشگاهي محسوب می‌شوند. محصولات سپیدار با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های نرم‌افزاری و ابزارهای مدرن پایه ، با کمک مشاوران متخصص و با مطالعه نیاز‌ها و خواسته‌های کاربران، تحلیل و طراحی شده است.. این محصولات با روش‌های مدرن آموزشی و راهنمای کاربری در تمام فرم‌ها و در قالب‌های مولتی مدیا همراه است که کار کردن با سیستم را ساده و آسان می‌سازد.

ساختار اصولی محصولات و سادگی کاربرد آن‌ها نیاز به پشتیبانی دائمی را از بین برده است. «کلوب سپیدار سیستم» نیز بر پایه این تفکرات طراحی شده است. کاربران این سیستم‌ها با عضویت در کلوب اینترنتی از امکانات ارزشمندی برخوردار می‌شوند.

 

مجموعه خدمات پس از فروش قابل ارائه به مشتریان :

  1. نصب سیستم سپیدار
  2. آموزش سیستم سپیدار
  3. راه اندازی و استقرار سیستم سپیدار
  4. کانورت اطلاعات از سیستم قبلی به سیستم سپیدار
  5. رفع مشکلات فنی سیستم به صورت مراجعه حضوری
  6. طراحی گزارشات خاص و نموداری در سیستم سپیدار

 

 

 

 

 

 

اخبار

IMAGE آربیتراژ چیست؟
چهارشنبه, 07 شهریور 1397
    آربیتراژ چیست؟ به کسب سود از طریق اختلاف قیمت در دو بازار مختلف آربیتراژ... ادامه مطلب ...
IMAGE اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ ابلاغ شد
دوشنبه, 05 مهر 1395
رئیس جمهور «قانون اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور» را برای اجرا به سازمان... ادامه مطلب ...
IMAGE بایدها و نباید‌های بند مالیات در گزارش حسابرسی
شنبه, 17 شهریور 1397
  بایدها و نباید‌های بند مالیات در گزارش حسابرسی از آنجا‌ که در وظایف حسابرس آمده... ادامه مطلب ...
IMAGE بخشنامه 200/97/97نحوه محاسبه جرایم درآمدهای کتمان شده در اظهارنامه تسلیمی یا هزینه های غیرواقعی
دوشنبه, 19 شهریور 1397
بخشنامه 200/97/97نحوه محاسبه جرایم درآمدهای کتمان شده در اظهارنامه تسلیمی یا هزینه... ادامه مطلب ...
IMAGE بخشنامه۲۶۰/۳۵۵۱ مورخ ۹۷/۵/۲۲(معافیت داروخانه ها(با شخصیت حقیقى مشمولین بند ب ماده ٩۵ ) ازتکالیف قانون ارزش افزوده)
پنج شنبه, 18 -2643
بخشنامه۲۶۰۱ مورخ ۹۷/۵/۲۲(معافیت داروخانه ها(با شخصیت حقیقى مشمولین بند ب ماده  ٩۵ )... ادامه مطلب ...

مشتریان ما

Top
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید